Konkurs na Najładniejszy Wianek Sobótkowy nad Zalewem nad Czarną!
Już w sobotę 27 czerwca spotkamy się, by wspólnie przywołać piękną świętojańską tradycję. Dawniej nasze babcie i prababcie splatały wianki z kwiatów, traw i ziół - dziś możemy zrobić to razem, tworząc własne małe dzieła natury.Zapraszamy do udziału w konkursie - niech powstaną wianki pełne kolorów, zapachów i letniej magii.
Wieczorem, zgodnie z tradycją, puścimy je na wodę przy blasku zachodzącego słońca i pierwszych gwiazd.
Zabierzcie rodzinę, przyjaciół i dobry nastrój. Widzimy się nad Czarną!
Niech tej nocy zakwitnie niejeden piękny wianek.






