„Dziki Zachód w Kurozwękach” 9-11 sierpnia

Trzydniowy festyn – WIELKI LUNAPARK, pokazy: tańców indiańskich i country, Mażoretek,  ujeżdżania koni, kaskaderki konnej, trupy cyrkowej. „Safari Bizon”, wioska indiańska, obóz samurajów, obóz poszukiwaczy złota, ścianki wspinaczkowe, labirynt w konopiach, byk rodeo, gry i zabawy – strzelnice, quady, amfibie, poduszkowiec, wiatrakowiec i wiele innych.
Imprezy towarzyszące:
Mistrzostwa jazdy na Byku Rodeo o nagrodę Posła Czesława Siekierskiego – wycieczkę do Brukseli.
Szaleństwo w Bizon Barze: Dyskoteka na piasku, Karaoke, Latino Show.
Akcja charytatywna na rzecz Bogusi London gościa honorowego imprezy.
 
Piątek 9 sierpnia 2013r
Od rana zjazd grup zakładanie wiosek, obozów i ustawianie stoisk
16:00 – 16:15  Rozpoczęcie imprezy
16.15 – 17:00  Prezentacja poszczególnych atrakcji i sponsorów
17:00 – 18:00  Pokaz tańców indiańskich Grupy Wokini
18:00 – 19:00  Zespół Pakary z Ekwadoru
19:00 – 20:00  Koncert zespołu COMPADRES
20:00 – 24:00  Dyskoteka pod gwiazdami  
22:00  -  Dyskoteka z karaoke w Bizon Barze
Sobota 10 sierpnia 2013r
10:00 – 10:15  Rozpoczęcie imprezy
10:30 – 10:45  Pokaz koni-Beata Pabian-RODEO - ujeżdżalnia
10:30 – 11:00  Występ CYRKU BRAVO
11:00 – 11:30  Pokaz tańca DANCING RIDERS
11:30 – 12:00  Blok konkursowy dla dzieci i dorosłych
12:00 – 12:30  Pokaz odbicia zakładników - SEMPER FIDELIS         
12:30 – 13:15  Występ Zespołu Cezarego Makiewicza
13:15 – 13:45  Pokaz tańca DANCING RIDERS
13:30 – 14:00  Jerzy Pokój – RODEO - ujeżdżalnia
13:45 – 14:15  Japońskie Sztuki Walk – Bractwo Katana Tarnobrzeg
14:15 – 15:00  Występ Zespołu Cezarego Makiewicza
15:30 – 16:15  Western Rodeo APOLINARSKI GROUP - ujeżdżalnia
16:15 – 17:15  Marta Bizoń z zespołem
17:15 – 17:45  Pokaz tańca DANCING RIDERS
17:45 – 19:15  Koncert Zespołu Babsztyl
19:30 – 20:30  ZIBO - koncert
21:00 – 22:30  Koncert zespołu East Earth Band
22:30 – Dyskoteka na piasku obok Bizon Baru
Niedziela 11 sierpnia 2013r
10:00 – 10:15  Rozpoczęcie imprezy
10:15 – 10:30  Pokaz koni-Beata Pabian - ujeżdżalnia
10:15 – 10:45  Pokazy tańców indiańskich Grupy Wokini
11:00 – 11:30  Japońskie Sztuki Walk – Bractwo Katana Tarnobrzeg
11:00 – 11:30  Jerzy Pokój - RODEO - ujeżdżalnia
11:00 – 11:30  Pokaz tańca DANCING RIDERS
11:30 – 12:00  Duet Wiktoria Pikul i Kamil Kondek - koncert
12:00 – 13:00  Country band ,,U ojca”  
13:00 – 14:00  Parada Country – Występ Mażoretek i orkiestry Szałamajstek
14:00 – 14:30  Występ CYRKU BRAVO
14:30 – 14:45  Pokaz tańca DANCING RIDERS
15:00 – 15:45  Rodeo show – APOLINARSKI GROUP - ujeżdżalnia
15:45 – 16:45  Country band ,,U ojca”  
17:00 – 18:00  Kabaret Weźrzesz
17:00 – 18:00  Mistrzostwa jazdy na Byku Rodeo – FINAŁ - boisko
18:00 – 19:00  Mr Pollack – koncert
19:00 – 19:15  Wręczenie nagród - Mistrzostw jazdy na Byku Rodeo
19:30 – 20:30  The Future - koncert
20:30 – 21:00  Latino Show
21:00 – 22:00  BREAKOUT - koncert
22:00 – 22:30  Pokaz fajerwerków
22:30 – Dyskoteka na piasku obok Bizon Baru

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy.

Dodaj swoją opinię:

Przepisz kod Odśwież